top of page
Geçmişten günümüze, hedefleri daima yüksek tutmak...

Tarihçe

1986

İzmir/Kemeraltı Züccaciyeler Çarşısı’nda sektöre ilk adımımızı attık

 

1993

Yönetim Kurulu Başkanımız Osman Deniz, semt pazarlarında züccaciye tezgâhı kurarken küçük esnaflıktan profesyonel şirket sahipliğine giden yolun temellerini atmaktaydı

 

1997

İzmir/Balçova’da bir züccaciye mağazası açarak hedeflerine bir adım daha yaklaştı

 

2003

Kuşadası’na taşınıp, Kuşadası Özgül Züccaciye olarak, otelcilik ve turizm sektöründe faaliyet alanımızı genişlettik ve bölgede adımızın daha sık duyulmasına yol açtık.

 

2007

Özgül Züccaciye’den tamamıyla endüstriyel mutfak sektörüne geçiş yaparak, yüksek hedeflerimizde ilerleyip ürün yelpazemizi ve müşteri kitlemizi genişlettik

 

2014

Çatal-kaşık-bıçak ürün grupları için özel tasarladığımız markamız tescil edilmiştir.

 

2016

Müşteri ağımızın büyümesiyle, artan iş ve çalışan hacminden dolayı gerek duyulan Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları İzmir/Gaziemir şubemiz faaliyete girdi.

 

2018

Bizim için yenilikçiliği ve hedeflerimizde bir adım daha ilerlemeyi simgeleyen yeni markamız ile faaliyet alanımızı internet ortamına taşıyarak, uluslararası düzeyde de ulaşılabilirliğimizi arttırdık.

 

2019

Baresto markası ile öncelikle pişiriciler, fırınlar, soğutucular ve bulaşık makineleri gibi endüstriyel mutfak ekipmanları alanında kendi cihazlarımızı müşterilerimizle tanıştırdık.

bottom of page