top of page
Osman Deniz - Özgül Endüstriyel Mutfak ve Otel Ekipmanlari Yönetim Kurulu Başkanı

Başkan'ın mektubu

Değerli Ekibimiz,

Değerli İş Ortaklarımız ve Müşterilerimiz,

 

Gururla 2020 yılında sektöre girişimizin 34. yıldönümünü kutladığımızı bildirmek isterim. Küçük esnaflıktan doğup günümüze Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları Şirketi olarak ulaşmak bizim için hem sevinç hem gurur verici. Yaşadığımız bu onur bizi daha yüksek zaferlere ulaşmaya yönlendiriyor. Bunu başarmak adına, emin adımlarla ilerliyor ve geleceğe güven ve umutla bakıyoruz.

 

34 yıl demek, en başta güvenirlik ve tecrübe demek. Bu değerli birikimlerimizle, bünyemize dâhil ettiğimiz kaliteli markalar, kıymetli iş ortaklarımız ve müşterilerimizle birlikte, Özgül ailesi olarak ulaştığımız bu noktada da ilk günün heyecanıyla size hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

 

Geniş ve kaliteli ürün yelpazemiz, satış sonrası da devam eden tam desteğimiz ve şirket olarak değerlerimize sadık olmamızla, en başta gelen amacımız müşterilerimizi memnun etmektir. Misyonumuz ve vizyonumuzda da kaydettiğimiz gibi, sektöre, çalışanlarımıza, topluma ve çevreye kattığımız değeri sürekli arttırarak, geleceğe müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte yürümek isteriz. Bunun için de gayretle her geçen gün daha iyi olmayı çalışıyoruz.

 

Bu bağlamda, çağımızın hızlı değişimlerini takip ederek, her zaman kendimizi yenileyerek geliştirme gayesindeyiz. Çatal-kaşık-bıçak markamız "Aria Rosa"dan sonra, yeni markamız "Baresto" da bu gelişim ve ilerlemenin bir simgesidir. Baresto’yla faaliyet alanımızın tümü artık internet platformunda da uluslararası erişebilir hale gelmiştir. Gelişimimizin bir diğer simgesi ise ana depomuzu ve böylelikle çalışma alanımızı büyüterek daha fazla istihdam sağlamış olmamızdır. 2020 yılı itibariyle tüm iş ortaklarımızı ve müşterilerimizi toplam 3000m²lik yeni tesisimizde karşılamaktan büyük gurur duyuyoruz.

 

Sürdürülebilirlik ve yenilikçilik, müşteri talepleri yaratmak, bunları ekibimizle karşılamak ve hem sektöre hem de ulusal ekonomiye fayda sağlayacak çalışmalar yürütmek kalıcı büyümemiz için en önemli etkenlerdir. Bu sebeple, yeni başarılara imza atabilmek adına, sektörümüzle ilgili gelişmeleri dikkatle takip ediyoruz, ulusal ve uluslararası pazar koşullarındaki fırsatları doğru değerlendirip avantaja çevirerek büyümeye devam etmeyi hedefliyoruz.

 

Günümüze ulaşmakta göstermiş olduğunuz destek için sizlere teşekkür eder ve daha iyi bir gelecek için ortak çalışmalarımızın sürmesini umuyoruz.

Saygılarımla,

 

Osman Deniz

Yönetim Kurulu Başkanı

bottom of page