top of page
referanslarımız.jpg

Referanslar

Bugün profesyonel proje ekibi, 250 çeşit üzerinde marka ve 25.000 üzerinde bir ürün yelpazesiyle, Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları turizm sektöründe ana mutfak projeleri, açık büfe projeleri, set üstü ekipmanları ve housekeeping departmanları da dâhil olmak üzere, birçok alanda hizmet ağını genişletmiştir ve aynı zamanda gastronomi danışmanı olarak ta faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Özel imalat çalışmalarıyla her işletmenin bireysel beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet verilmektedir. Yurt genelinde, tüm müşterilere projelerin başından sonuna kadar proje alanında tespitlerde bulunup gerekli destek sağlanmakta. Özgül Endüstriyel Mutfak, müşteri odaklı çalışarak ve müşteri memnuniyetini esas alarak, kalite anlayışını sadece sunulan ürünlerle değil, satış öncesi ve satış sonrası sağlanan destek ve servisle de bir adım ileri taşımakta.

 

Turizm sektörü, Özgül Endüstriyel Mutfak’ın faaliyet alanın tümünü kapsarken, ayrıca restoran, kafe, bar, okul, hastane ve benzeri resmi kuruluşların da profesyonel mutfak projelerinde ve ekipman ihtiyaçlarında gerek mağazamızda gerekse proje yerlerinde profesyonel ekibiyle gerekli hizmeti sunar.

01

Oteller

02

Cafe & Restaurantlar

03

Kamu Kuruluşları
bottom of page