top of page
kurumsal_değerler.png

Kurumsal Değerlerimiz

Müşterilerimiz

Müşteri odaklı çalışmak ve %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için emek vermek.

 

Tedarikçilerimiz

Etkin, verimli ve sürdürebilir faaliyetler gerçekleştirebilmek adına, tedarikçi ilişkilerinde her zaman dürüst, tutarlı ve ahlaklı davranmak.

 

Çalışanlarımız/Takım Çalışması

Katılımcı, paylaşımcı, güvenilir, işine inanarak, sahiplenerek ve verimli çalışmak; çözüm odaklı olmak; takipçi ve yaratıcı olmak ve şirketin ilerlemesine fayda sağlayacağına inanmak. Tüm bunları ‘biz’ olarak takım ruhuyla, hep birlikte ve şirketin her ferdi tarafından saygı, hoşgörü ve güven çerçevesinde yapmak. Çünkü başarılı olmanın en önemli etkeni çalışanlardır.

 

İş Ahlakı

Şirket yöneticilerin ve çalışanların gerçekleştirdiği tüm çalışmalar ve alışverişlerde ahlaki değerleri her zaman göz önünde tutmak.

 

Güven

Şirket olarak sürdürebilir faaliyetler ve bağlar kurmak adına çalışanlar, müşteriler ve tedarikçilerle olan ilişkilerde her zaman güven temelini esas almak.

 

Ürünler/Hizmet

Profesyonellik ve hizmet standartlarımızdan ödün vermeden, en uygun koşulları yaratarak, müşterilerimize ihtiyaçları doğrultusunda yüksek kalitede ürün sergilemek.

 

Değişim/Gelişim

Sektörün ve çağımızın değişimlerine ve günümüz teknolojik standartlarına uygun çalışmalar sürdürebilmek adına, mevcutla yetinmemek; tecrübelerimizden faydalanarak, değişimi takip ederek kendimizi ve işlerimizi geliştirmek.

 

  • Toplumsal Sorumluluk

  • Kendi bünyemizde toplumsal bilinci geliştirmek ve topluma faydalı kalifiye insan yetiştirmek

  • Okul mutfaklarına, yetişen yeni neslin ve geleceğin mutfak ustalarının eğitimsel müsabakalarında mutfak kurulumu, araç gereç ihtiyacı ve benzeri eğitimsel çalışmalarda gerekli desteği sağlamak

  • Böylelikle bilinçli ve çağdaş nesillerin büyümesinde etkili olmak

  • Şirket olarak toplumun gelişimine katkı sağlamayı ve toplumsal sorumluluk bilinci dâhilinde sürdürülebilir çalışmalar yürütmeyi vazife biliriz.

 

İletişim

İşimizde en uygun çözümleri geliştirebilmek adına; herkesin düşüncelerini, fikir farklılıklarını ve deneyimlerini faaliyetlerimizin her düzeyinde özgürce ifade edebilmesi, karşılıklı dinleyebilmesi ve birbirinden faydalanabilmesi için gerekli şartları sağlamak.

bottom of page