top of page
ozgul_marka_logo.png

Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları, zücaciye sektörüne ilk adımını 1986 yılında İzmir/Kemeraltı’nda atmıştır. Hedeflerini daima yüksek tutarak ve sektöre paralel olarak otel ve restoran mutfakların da ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına, Yönetim Kurulu Başkanı Osman Deniz 2003 yılında Kuşadası’nda Özgül Züccaciye’yi açtı. Aynı yılda, seçkin markaları bünyesinde toplayan firma, yüksek kaliteyi herkes için ulaşılabilir hale getirmiştir.

 

Yılların kazandırdığı tecrübe, müşteri portföyünün genişlemesi ve artan iş hacminden dolayı, Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları olarak 2016 yılında ihtiyaç duyulan İzmir şubesini faaliyete geçirmiştir. Şubenin açılmasına paralel olarak kısa zaman içerisinde şirketin hizmet ağı bölge sınırlarını aşmıştır. Yenilikçi ve sürdürebilir büyümeyi kendisine ilke edinen Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları, bu süre içerisinde birçok zincir otel ve restoranı bünyesine dâhil etmiştir.

 

Bugün, tecrübeli personeli, profesyonel proje ekibi, 250 çeşit üzerinde marka ve 25.000 üzerinde bir ürün yelpazesiyle, Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları turizm sektöründe ana mutfak projeleri, açık büfe projeleri, set üstü ekipmanları ve housekeeping departmanları da dâhil olmak üzere, birçok alanda hizmet ağını genişletmiştir ve aynı zamanda gastronomi danışmanı olarak da faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Özel imalat çalışmalarıyla her işletmenin bireysel beklentilerine ve ihtiyaçlarına uygun hizmet verilmektedir. Yurt genelinde, tüm müşterilere projelerin başından sonuna kadar proje alanında tespitlerde bulunup gerekli destek sağlanmakta. Özgül Endüstriyel Mutfak, müşteri odaklı çalışarak ve müşteri memnuniyetini esas alarak, kalite anlayışını sadece sunulan ürünlerle değil, satış öncesi ve satış sonrası sağlanan destek ve servisle de bir adım ileri taşımakta.

 

Turizm sektörü, Özgül Endüstriyel Mutfak’ın faaliyet alanın tümünü kapsarken, ayrıca restoran, kafe, bar, okul, hastane ve benzeri resmi kuruluşların da profesyonel mutfak projelerinde ve ekipman ihtiyaçlarında gerek mağazamızda gerekse proje yerlerinde profesyonel ekibiyle gerekli hizmeti sunar.

 

Tüm çalışmalarında uluslararası standartlar ile uyumu ve çağın hızlı ilerleyen teknolojilerini göz önünde bulundurarak müşterilerine en iyi şekilde yarar sağlayan ürünler ve tasarımlar uygulanmakta. Böylelikle, Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları sadece ulusal alanda değil, aynı zamanda uluslararası da her zaman güvenilir bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

www.ozgulmutfak.com

bottom of page