top of page
baresto (2).png

Baresto olarak, ismimizi sektöre henüz yeni duyurmuş olsak da, köklerimiz uzun bir geçmişe dayanıyor. Ana kuruluşumuz olan Özgül Endüstriyel Mutfak Otel Ekipmanları, züccaciye sektörüne ilk adımını 1986 yılında İzmir/Kemeraltı’nda atmıştır. O günden bugüne hedeflerini daima yüksek tutarak ve 33 yılın kazandırdığı tecrübeyi yeni neslin genç dinamizmiyle birleştirerek, 2018 yılında Baresto ile şirketin hizmet alanını e-ticaret sektörüne de taşımış oldu.

 

Kuşadası’nda bulunan mağazamızla şirketimiz 250 çeşit üzerinde marka ve 20.000’in üzerinde bir ürün yelpazesiyle profesyonel mutfak sektöründe hizmet vermeyi bugüne dek sürdürmekte. Çağın hızlı ilerleyen teknolojilerini ve uluslararası platformda ulaşılabilirliği göz önünde bulundurarak, Baresto’nun yenilikçi anlayışıyla, bu hizmeti internet ortamında da erişebilir hale getirmiştir.

 

Baresto markası ile öncelikle pişiriciler, fırınlar, soğutucular ve bulaşık makineleri gibi endüstriyel mutfak ekipmanları alanında kendi cihazlarımızı müşterilerimizle tanıştırdık. Yeni markamızı ve geniş ürün yelpazemizi daha büyük kitlelere ulaştırabilmek ve müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına baresto.com e-ticaret sitesini hayata geçirdik.

www.baresto.com

bottom of page